Jasper Roberts - Blog

Oferta roślin iglastych na sezon 2017 - ceny - Szkółka Sawanna - rośliny ozdobne i zakładanie ogrodów dla Lublina

Idź do spisu treści

Menu główne:

Oferta roślin iglastych na sezon 2017 - ceny

Oferta roślin iglastych na sezon 2017 w szkółce Sawanna


Zapraszam do zapoznania się z ofertą szkółki roślin ozdobnych w zakresie roślin iglastych.


Produkujemy sadzonki tuj, jałowców, cisów, świerków, cyprysików i wielu innych. Sadzonki są zachartowane w warunkach lubelskiego klimatu. Sprzedajemy małe rośliny w doniczkach do 15 litrów i duże rośliny z gruntu, kopane z bryłą korzeniową. Rośliny doniczkowe są w sprzedaży i można je sadzić kiedy tylko temperatura jest przez całą dobę wyższa niż 5C. Rośliny kopane wymagają odpowiedniej wilgotonści, aby ich nie uszkodzić przy wykopywaniu, więc są dostępne przeważnie w okresie kwiecień - maj i wrzesień - październik, zależnie od opadów. Szczególnie polecamy tuje z gruntu odmiany Smaragd i Columna. Dostępne są rośliny o wysokości ponad dwa metry, dzięki czemy można wymienić rośliny uszkodzone np. przez koparkę.

Stale poszerzamy asortyment, tak aby większość wybranych gatunków można było kupić w jednej szkółce. Wszystkie rośliny są sprawdzone w klimacie Lublina i nie oferujemy roślin, które mogą przemarzać.


W tym sezonie proponujemy wybrane rośliny w mniejszych pojemnikach - p9 w atrakcyjnych cenach oraz szeroki wybór szczepionych sosen. 

Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.


Zapraszamy

c
Tuja Aurescens w szkółce
iglaki cisy
tuja smaragd
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego